O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4728
  • Liczba komentarzy 116
  • Polecenia 0

Komentarze

0

trudno, ma wielki potencjał ale widać co się dla niego liczy, od razu widać czy kocha dany klub czy nie, w wieku 17 lat liczyc na regularną gre w pierwszej drużynie? myslę że aż tak utalentowany nie jest. myślę ze zatęskni jeszcze.

0

Życzę mu powodzenia, bardzo go lubię, ale jeżeli nie bd miał kilku wariantów na mecz i grałz każdym przeciwnikiem to samo, to dalego nie dojedziemy, oczywiście nie ma co nawet myśleć ze zgarniemy 6 pucharów w sezonie, ale te 3 były by dobre :)

0

ciekawa opcja.

0

w sumie to bd mi strasznie szkoda jak odejdzie, a z drugiej strony z chęcią widziałbym u nas Paula Pogbe.

0

Pique ok on może grać lepiej tylko trener musi postawić go do pionu i podyktować swoje warunki, Mascherano, świetny jako człowiek, no ale jeżeli Benitez go chce to niech bierze, takie moje zdanie.

Zobacz wszystkie

0

Mówię wam, nie pamiętam jak się nazywał ten trener co prowadził młodsze sekcje Barcy i chyba B ale zdobył mistrzostwo z Besiktasem i jest wolny, ma oferty z angielskich klubów, z tego co mi wiadomo i po obejrzeniu z ciekawości 3 meczy (w całości) gra bardzo atrakcyjny Football bardzo przypominający Tiki takę tylko szybsza delikatnie gra niż Barcy dużo podań na jeden kontakt i zamieszanie w polu karnym ogromne, kręcili obrońcami nawet słabi technicznie piłkarze dzięki czemu widać jak pokładany jest atak, nie wiadomo z czego strzelali bramki. pzdr :D

0

mam pytanie jak przedstawia nam się Thiago? ponieważ nie mam możliwości obejrzenia meczu, a i jeszcze jedno jak przywitali się piłkarze barcy z Pepem?

0

jak sytuacja na boisku?

0

nie no po prostu nie mogę uwieżyć :c niech ktoś mnie kopnie w dupę bo myślę że śnię, nie no to jest niewyobrażalna strata, jeszcze jest czas na zakontraktowanie jakiegoś trenera, ale może Rubi da rade aby nie Roura, Tito zdrowiej VeB

0

nawet jeżeli, to Bielsa nie! to trener lubiący kontr ataki, no chyba że chcecie grać jak real :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?