trudno, ma wielki potencjał ale widać co się dla niego liczy, od razu widać czy kocha dany klub czy nie, w wieku 17 lat liczyc na regularną gre w pierwszej drużynie? myslę że aż tak utalentowany nie jest. myślę ze zatęskni jeszcze.
Życzę mu powodzenia, bardzo go lubię, ale jeżeli nie bd miał kilku wariantów na mecz i grałz każdym przeciwnikiem to samo, to dalego nie dojedziemy, oczywiście nie ma co nawet myśleć ze zgarniemy 6 pucharów w sezonie, ale te 3 były by dobre :)
Pique ok on może grać lepiej tylko trener musi postawić go do pionu i podyktować swoje warunki, Mascherano, świetny jako człowiek, no ale jeżeli Benitez go chce to niech bierze, takie moje zdanie.
Mówię wam, nie pamiętam jak się nazywał ten trener co prowadził młodsze sekcje Barcy i chyba B ale zdobył mistrzostwo z Besiktasem i jest wolny, ma oferty z angielskich klubów, z tego co mi wiadomo i po obejrzeniu z ciekawości 3 meczy (w całości) gra bardzo atrakcyjny Football bardzo przypominający Tiki takę tylko szybsza delikatnie gra niż Barcy dużo podań na jeden kontakt i zamieszanie w polu karnym ogromne, kręcili obrońcami nawet słabi technicznie piłkarze dzięki czemu widać jak pokładany jest atak, nie wiadomo z czego strzelali bramki. pzdr :D
nie no po prostu nie mogę uwieżyć :c niech ktoś mnie kopnie w dupę bo myślę że śnię, nie no to jest niewyobrażalna strata, jeszcze jest czas na zakontraktowanie jakiegoś trenera, ale może Rubi da rade aby nie Roura, Tito zdrowiej VeB
Komentarze
0
trudno, ma wielki potencjał ale widać co się dla niego liczy, od razu widać czy kocha dany klub czy nie, w wieku 17 lat liczyc na regularną gre w pierwszej drużynie? myslę że aż tak utalentowany nie jest. myślę ze zatęskni jeszcze.
0
Życzę mu powodzenia, bardzo go lubię, ale jeżeli nie bd miał kilku wariantów na mecz i grałz każdym przeciwnikiem to samo, to dalego nie dojedziemy, oczywiście nie ma co nawet myśleć ze zgarniemy 6 pucharów w sezonie, ale te 3 były by dobre :)
0
ciekawa opcja.
0
w sumie to bd mi strasznie szkoda jak odejdzie, a z drugiej strony z chęcią widziałbym u nas Paula Pogbe.
0
Pique ok on może grać lepiej tylko trener musi postawić go do pionu i podyktować swoje warunki, Mascherano, świetny jako człowiek, no ale jeżeli Benitez go chce to niech bierze, takie moje zdanie.
0
Mówię wam, nie pamiętam jak się nazywał ten trener co prowadził młodsze sekcje Barcy i chyba B ale zdobył mistrzostwo z Besiktasem i jest wolny, ma oferty z angielskich klubów, z tego co mi wiadomo i po obejrzeniu z ciekawości 3 meczy (w całości) gra bardzo atrakcyjny Football bardzo przypominający Tiki takę tylko szybsza delikatnie gra niż Barcy dużo podań na jeden kontakt i zamieszanie w polu karnym ogromne, kręcili obrońcami nawet słabi technicznie piłkarze dzięki czemu widać jak pokładany jest atak, nie wiadomo z czego strzelali bramki. pzdr :D
0
mam pytanie jak przedstawia nam się Thiago? ponieważ nie mam możliwości obejrzenia meczu, a i jeszcze jedno jak przywitali się piłkarze barcy z Pepem?
0
jak sytuacja na boisku?
0
nie no po prostu nie mogę uwieżyć :c niech ktoś mnie kopnie w dupę bo myślę że śnię, nie no to jest niewyobrażalna strata, jeszcze jest czas na zakontraktowanie jakiegoś trenera, ale może Rubi da rade aby nie Roura, Tito zdrowiej VeB
0
nawet jeżeli, to Bielsa nie! to trener lubiący kontr ataki, no chyba że chcecie grać jak real :)